טלפון: 03-644-3-777  אימייל: info@logos.co.il

פרסום בגוגל ללא הגבלת קליקים

גם אתם נתקלתם בפרסום המציע לכם פרסום בגוגל ללא הגבלת קליקים ובאופן מובן נמשכתם לבדוק במה מדובר? על פניו הכל נשמע מבטיח ומפתה מאוד, אתם מפרסמים בגוגל אבל לא מוגבלים בכמות הקליקים שתקבלו, ואי לכך גם ניתן להבין שתשלמו מעט עבור כל קליק כזה. בין הגופים המציעים שירותים כאלו ניתן למצוא דווקא כמה מגופי התוכן הגדולים בישראל. אך במציאות, פרסום בגוגל עולה כסף ומעצם היותו פרסום אין באמת דבר אפקטיבי כזה הנקרא פרסום ללא הגבלת קליקים, בטח לא כזה שהוא פרסום חינמי.

כאשר גורמים מקצועיים שומעים על הצעות כמו פרסום בגוגל ללא הגבלת קליקים או פרסום בגוגל בחינם, הדם רותח והבטחות כגון אלו מהוות פגיעה במקצועיות וביושרה של אלו שעושים עבודה לגיטימית, מקצועית ומתקדמת בתחום קידום האתרים והפרסום הדיגיטלי. כי בפועל, וחשוב להבין זאת, אין שום דבר הגיוני או ריאלי בפרסום חינמי או בפרסום ללא הגבלת קליקים בגוגל.

אז מה באמת קורה כאן?

כן, גופי תוכן ושיווק דיגיטלי יכולים להציע לכם פרסום בגוגל ללא הגבלת קליקים, אך בפועל ניתן לומר כי ה"תחום" הזה לא באמת קיים ובעיקר ניתן לומר כי זוהי דרך מוצלחת מאוד לבזבז את תקציב הפרסום והשיווק שלכם על משהו שלא יביא שום תוצאות אלא רק תסכול, הוצאות מיותרות ו"כוויות" משוק שהוא במהותו לגיטימי ורלוונטי מאוד.
עבור ביטויי חיפוש נפוצים יותר או פחות, העלות לקליק היא לרוב כמה שקלים לפחות. כך שאם תקבלו קליקים בלי הגבלה, כמובן שתגיעו להוצאות פרסום אדירות במהירות מפתיעה ומפחידה. גוגל לא מעניקה הנחות קליקים לאף גוף מסחרי בתעשייה והיא לבטח לא הולכת להפסיד כסף על קמפיין הפרסום של העסק הקטן או הבינוני שלכם.
בפועל, גורמים המציעים לכם פרסום בגוגל ללא הגבלת קליקים מבצעים למעשה קמפיין שברוב המוחלט של המקרים יספק לכם מהותית פחות לידים ממה שאתם רגילים ומצפים לו וגם משמעותית פחות חשיפה אפקטיבית. קמפיינים לא מקצועיים כגון אלו כוללים צמצום חשיפה אדיר כדי לייצר מצג שווא של הצגת המודעות שלכם 24/7, במיקום גבוה ו"בלי הגבלת קליקים". למעשה, הקמפיין יכלול ביטויי מפתח מאוד ממוקדים ונדירים, כאלו שכמעט ולא יביאו לחשיפה ובטח לא לקליקים. לכן אפשר על פניו להבטיח חשיפה 24/7 ומיקומים גבוהים – פשוט כי אלו ביטויים לא רלוונטיים ולא אפקטיביים ולכן עלותם לכל קליק נמוכה ולא תחסל לכם את התקציב – אבל גם בוודאי לא תביא תוצאות.
לרוב, כאשר גורם שיווק דיגיטלי יציע לכם פרסום בגוגל ללא הגבלת קליקים, כנראה שלא תקבלו שום שקיפות של ביצועי הקמפיין שלכם, ויש לכך סיבה טובה! לא תוכלו להוסיף ביטויים כי זה יכול להשפיע על "ההבטחה" שנתנו לכם – כאשר כמובן שבקמפיין רגיל אין הגבלה על כמות הביטויים אלא רק הגבלה של תקציב. לא מדובר על קמפיין אדוורדס רגיל ומותאם אישית, ולכן אתם פשוט זורקים כסף על פרסום שלא עובד ולא מספק תוצאות כלכליות – למרות שאתם בגוגל.

פרסום בגוגל ללא הגבלת קליקים

בשביל תוצאות אמיתיות, צריך להשקיע

אין מה לעשות ואין מתנות חינם. כדי לייצר תוצאות טובות וכלכליות מגוגל – בפרסום ממומן, בקידום אורגני, ברשת התוכן, ובמובייל – צריך להשקיע משאבים כי כיום אי אפשר לייצר חשיפה רלוונטית ויעילה בלי זה. קמפיין פרסום בגוגל ללא הגבלת קליקים יהיה קמפיין אדוורדס מצומצם מאוד, עבור ביטויים זניחים. אך כאשר מנהלים קמפיין בצורה יעילה, מושכלת, דינמית ומקצועית, אז למרות העלויות הלא מבוטלות של אדוורדס אפשר בהחלט להגיע להישגים, לרווח מכובד ולגידול הנוכחות האינטרנטית של העסק שלכם.

 

לפרטים נוספים צלצלו עכשיו ללוגוס:
03-6443777

התקשרו עכשיו