טלפון: 03-644-3-777  אימייל: info@logos.co.il

מהו קידום בגוגל?

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO – Search Engine Optimization) או קידום אורגני או קידום בגוגל בלשון העם הינו: קידום האתר למיקומים הראשונים בתוצאות האורגניות (הרגילות) במנועי החיפוש הגדולים בארץ ובעולם.

הסבר: מנועי החיפוש המובילים בעולם ובראשם גוגל עובדים עפ"י מספר רב של פרמטרים אשר קובעים את סדר הצגת של האתרים. הרעיון המרכזי הינו להתחקות ולפענח את הפרמטרים הללו, מדובר בתהליך מתמשך המחייב מעקב שוטף וביצוע מתמיד של שינויים, עדכונים והתאמות במטרה לשפר את רמת התנועה ומיקומי האתר בתוצאות החיפוש האורגניות.

מבין כל מנועי החיפוש גוגל הוא מנוע החיפוש המוביל ומדורג ראשון בארץ ובעולם – 80% מהחיפושים בעולם, גוגל מוביל בפער ענק על כל מנועי החיפוש ולמעשה גם מנועי החיפוש האחרים התיישרו לפי האלגורתימים של גוגל. קידום אתרים בגוגל הנו מורכב ומסובך והאלגורתימים הינו הסוד הכמוס של אותם מנועי חיפוש.

גם אם היום אתה בעמוד הראשון לא בטוח שמחר תופיע שם היות לגוגל אלגוריתם חכם שמשתנה מעת לעת והופך את עבודת האופטימיזציה והקידום בגוגל למלאכה לא פשוטה כלל, מלאכה זו מצריכה מקצועיות והיכרות מעמיקה עם מנוע החיפוש גוגל.

כיוון שקו דק מפריד בעיני גוגל בין אופטימיזציה של אתר לבין ספאם לא פעם הגזמה באופטימיזציה גורמת לכך שבעלי אתרים מוצאים את אתריהם נענשים במיקום והדירוג שלהם יורד, יותר מידי צפיפות מילים או ניסיון להחביא את מילות המפתח ברקע הדף נחשבים בגוגל כשיטות פסולות שגורמות להורדה בדירוג ולפגיעה במיקום.

 

התקשרו עכשיו