טלפון: 03-644-3-777  אימייל: info@logos.co.il

כיצד למצוא ולתחזק אהבה בפייסבוק

 מתוקף היותה הרשת החברתית הגדולה בעולם, הפכה פייסבוק לזירת הכרויות ודייטינג שוקקת ביותר. הזמינות הגדולה של החברים והעובדה שהאנשים מזדהים בשמם האמיתי ומספקים פרופיל נכון ופרטים מאומתים רק מגבירה את ההסתברות למצוא את הסיר למכסה ברשת החברתית.
שיטוט ברשת מגלה מספר כללים המתיימרים להדריך את הגולשים כיצד למצוא אהבה בפייסבוק וכיצד להתנהג בצורה נאותה במישור הזוגי והרומנטי. אולי הם לא יבטיחו בוודאות שתמצאו זיווג, אולם יישומם והקפדה עליהם בהחלט יכולים להגדיל את ההסתברות לכך.
אז למה אנו מחכים, בואו נצא לדרך:
1. לא לשכוח לעדכן את הסטאטוס של מערכת היחסים שלך – כאשר עוברים מ"סינגל" ל"נמצא במערכת יחסים" חשוב לוודא שהחצי השני לזיווג מודע לכך שעכשיו ישנה מחויבות הדדית. במידה ועדיין לא נעשתה "השיחה" או שאין הסכמה על כך שאסור להתראות עם אנשים אחרים, הדבר הטוב ביותר הוא להמתין עד שהאדם איתו אתם יוצאים יעדכן את הסטאטוס שלו. רק אז תדעו אם אם אפשר בוודאות לשנות את הסטאטוס.
2. לא להסיר את הסטאטוס של מערכת היחסים – אם תבצע את הפעולה הנ"ל, גם מתוך מחשבה תמימה ורצון להשיג קצת פרטיות, זכור שכל חבריך יקבלו את העדכון והפרטנר שלך עלול לחשוב שזרקת אותו בהודעה בפייסבוק ולהתחרפן. גם אם אתה מעוניין לסיים את הקשר, היה סמוך ובטוח שבן/בת זוגך ישמח ללמוד זאת ממך באופן פרטי מאשר בצורה פומבית בדף הפייסבוק שלו. (לפי BBC, אדם בבריטניה רצח את אשתו בגלל שהיא ביצעה את הפעולה הנ"ל!!!)
3. להיות עקבי – אל תהיה מסוג האנשים אשר מחליפים חדשות לבקרים את הסטאטוס שלהם מ"סינגל" ל"נמצא במערכת יחסים" ו"זה מסובך", קל וחומר כאשר מדובר באותו פרטנר. זה יכול לגרום לסיבוכים ובעיות.
4. לא להטריד – במידה וגילית תוך גלישה אצל חבריך, חבר/ה חמוד/ה שלהם אשר אתה מעוניין בו/ה למטרת היכרות, ישנם שני כללי ברזל אשר הקפדה עליהם תמנע את תיוגכם כמטרידים: בררו אם הם פנויים (ע"מ שלא תואשמו בגניבת פרטנרים) ושאלו את חבריכם אם הם מאשרים לכם להוסיף אחד מחבריהם אל דף הפייסבוק שלכם.
5. להשאיר את העבר מאחור – העלאת קטעי וידאו, תמונות והתייחסויות לקשר אחרון שנכשל, הם לא עצה מומלצת למי שמנסה למצוא זוגיות בפייסבוק. עדיף לכתוב למגירה ולא לשתף את כל העולם.
6. ודא שאתה יודע את ההבדל בין הודעה על הקיר והודעה פרטית. "חולה לך על התחת, בא לי ל***ק אותך", אינה מומלצת לכתיבה על הקיר.
7. למחוק את האקסים – חובה לבצע את ההליך הנ"ל ע"מ לסגור מעגל ולהיות נכונים לקשר הבא. "התארסתי", "היה לי לילה מדהים אתמול עם החבר החדש" או "ביליתי סופ"ש מדהים" אינם מומלצים לקריאה כאשר אתה יושב לבד בלילה בבית משחק עם החתול.
8. יותר מדי אינפורמציה – פייסבוק זה לא טוויטר. עודף מידע לא רלבנטי עלול להיות מאוד לא מושך.ישנם דברים שאפשר פשוט לדבר עליהם בטלפון ולא לכתוב בפייסבוק. מוטב לזכור שלפעמים ישנו מצב שגם הבוס שלך עוקב אחריך וחשוב לא לשתף ביותר מדי מידע בייחוד שאמרתם שאתם חולים ונשארתם בבית…
9. לא לזייף – עד כמה שהדבר נראה מפתה ומבדח, אסור בתכלית האיסור לפתוח דף פייסבוק וליצור פרופיל מזויף של האקס/ית ולכתוב שהוא גרוע/ה במיטה וסובל/ת מבעיות נפשיות.
10. להשאיר קצת מסתוריות לפגישה הראשונה – אל תוסיפו חבר/ה ואל תיתנו לו/ה להוסיף אתכם לפני שנפגשתם בפעם הראשונה. אינכם מעוניינים לשבת בפגישה ראשונה ולראות את הפרטנר משחזר את כל מה שעשיתם בחודשים האחרונים כולל זה שהוא יודע מה טעם הגלידה המועדפת עליכם, איך אתם אוהבים את הסטייק שלכם ועם מי יצאתם בשבוע שעבר.

הכניסו את הפרטים כאן בטופס
ונחזור אליכם תוך 24 שעות

שם: (חובה)

אימייל: (חובה)

טלפון: (חובה)

אני מאשר קבלת מידע רלוונטי מלוגוס

התקשרו עכשיו