טלפון: 03-644-3-777  אימייל: info@logos.co.il

חוות דעת אינטרנט

חוות דעת אינטרנט הינה מסמך המוצג לרוב לבית משפט ו/או לצרכים עסקיים נוספים. הידע והניסיון שצבר אבישי פרוינד כוללים עריכת עשרות חוות דעת אינטרנט חלקן יועדו לבתי משפט, לבוררויות, תיקי גישור או לצרכים מסחריים נוספים.

חוות דעת על בניית אתר

חוות דעת אינטרנטחוות דעת על בניית אתר כוללת בדיקת האתר ברמת השימושיות, התאמה לטכנולוגיות כגון טלפונים סלולריים, טבלטים ועוד, בדיקת התאמה לקידום אורגני (SEO), הפקת דו"ח Gap Analysis – אפיון מול ביצוע, עמידה בסטנדרטים של W3C, עמידה בתקנים, הנגשת אתר ועוד.

חוות דעת על רכישת אתר

חוות דעת זו מיועדת לגופים העומדים בפני רכש של אתר קיים, או לגופים המעוניינים למכור אתר. חוות דעת זו תכלול הערכת שווי, בדיקת פוטנציאל, בדיקת מתחרים ועוד.

חוות דעת על שיווק / פרסום אתר

חוות דעת על פעולות השיווק השונות שהתבצעו באתר או למען האתר. בדיקת פעילות פרסומית, בדיקה והערכה של ביצוע פעולות נדרשות לביצוע פרסום בגוגל וגם בבניית קמפיינים בגוגל אדוורדס ובפייסבוק. מעבר על מכלול הפעולות השיווקיות (ההסטוריות).

חוות דעת על קידום אורגני – SEO

חוות דעת זו כוללת בדיקת של פעילות הקידום האורגני, SEO – חוות דעת זו מתייחסת למימוש הפוטנציאל (מחקר מילות מפתח), בדיקת קוד האתר OnPage, בדיקת קישורים נכנסים OffPage בדיקת האתר ופעולות האתר על פי השינויים והעדכונים השונים של גוגל.

 

מעוניינים בחוות דעת אינטרנט, קידום אתר, בניית אתר, אני לשירותכם, ניתן ליצור קשר בטלפון: 0544-690690 או במייל: avishay@logos.co.il

לפגישת ייעוץ ראשונית בנושא צרו קשר עימנו בטל:

 03-6443777

אימייל: info@logos.co.il

או מלאו פרטיכם בתיבת צור קשר

שם: (חובה)

אימייל: (חובה)

טלפון: (חובה)


התקשרו עכשיו